ENG
A A A
 wrzesień 2018 
Festiwal
Fot. materiały organizatorów

Wrocław: II Festiwal Dolnośląskich Teatrów Offowych ZWROT

20 września 2018 - 23 września 2018 | BARBARA infopunkt / kawiarnia / kultura, ul. Świdnicka 8b / PUBliczny, Ruska 58/59/ Sala Teatru Laboratorium, Instytut im. Jerzego Grotowskiego Przejście Żelaźnicze, Rynek-Ratusz 27/ Studio Na Grobli, Instytut im. Jerzego Grotowskiego, ul. Na Grobli

Festiwal

W dniach od 20 do 23 września odbędzie się II Festiwal Dolnośląskich Teatrów Offowych ZWROT. Podczas czterech festiwalowych dni na sześciu różnych scenach zaprezentowane zostaną inscenizacje znanych dramatów, adaptacje prozy, spektakle poetyckie i realizacje autorskich scenariuszy. 

 

Wstęp na festiwal jest bezpłatny

Fot. materiały organizatorów

Warszawa: XIV Festiwal ZAWIROWANIA – odsłona jesienna

25 września 2018 - 30 września 2018 | Warszawa: Ośrodek ZAWIROWANIA, ul. Belwederska 20/22

Festiwal

Fundacja Scena Współczesna i Teatr Tańca Zawirowania zapraszają na jesienną odsłonę XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA.

Fot. materiały organizatorów

Warszawa: XVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Tańca i Performansu Ciało/Umysł

30 września 2018 - 5 października 2018 | Warszawa: Teatr Studio, pl. Defilad 1 | Hala Gwardii Plac Żelaznej Bramy 1 | Samo Centrum Wszechświata ul. Chłodna 29

Festiwal

Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na XVII edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Tańca i Performansu Ciało/Umysł.  

Zaproszeni w 2018 roku na Ciało/Umysł artyści stawiają sobie i nam osobiste pytania – bez oskarżeń, gotowych rozwiązań i jednoznacznych odpowiedzi. Mierzą się ze stereotypami, sięgają do bogatej tradycyjnej kultury swoich krajów po to, by mówić o ich współczesności. Zapisane w spektaklach indywidualne doświadczenie otwiera możliwość porozumienia opartego na empatii, pozwala zrewidować to, co znane. Jest punktem wyjścia do rozmowy zarówno o Europie i świecie arabskim, jak i o nas samych.

Artyści, czerpiąc z tradycyjnej muzyki swoich krajów, korzystając z nowych form sztuki tańca i performansu tworzą współczesną opowieść o tym, jak nowe wciąż spotyka się ze starym. Pośrednio przypomnimy też o obecnych problemach geopolitycznych.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia