ENG
A A A
 lipiec 2018 
Festiwal
Fot. materiały organizatorów

Kraków: XIX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza” – „Wojna i pokój”

22 lipca 2018 - 29 lipca 2018 | Kraków: Rynek Główny/Barbakan/Collegium Maius, ul. Jagiellońska 15/Pałac Biskupa Erazma Ciołka, ul. Kanoniczna 17/Nowodworek, ul. Na Groblach 9

Festiwal

XIX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”, organizowany przez Balet Dworski Cracovia Danza, odbędzie się pod hasłem Wojna i pokój. Podczas tegorocznej edycji, odbywającej się w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości odbędą się spektakle i pokazy w wykonaniu plejady międzynarodowych gwiazd w różnych zabytkach Krakowa, a także bal dla publiczności, który zamieni krakowski Rynek w największą salę balową świata.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia