ENG
A A A
 styczeń 2019 
Fot. Alicja Byzdra

Sopot: Sopocki Teatr Tańca „Wszystko co widać. OHIO”

10 lutego 2018 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2

Pokaz spektaklu

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na pokaz spektaklu Wszystko co widać. OHIO. Dokładnie 10 lat temu, w grudniu 2005 roku, odbyła się premiera spektaklu Kwadrat. Wersja 6 inspirowana jednoaktówką Kwadrat Samuela Becketta. Po dekadzie autorski duet Czajkowska – Krawczyk ponownie sięga do dzieł tego wybitnego dramaturga. Tym razem punktem wyjścia pracy nad spektaklem stał się tekst IMPROMPTU. OHIO, ale całość utkana jest z wątków i obrazów m.in. z Pierwszej miłości, Kroków, Katastrofy, czy nawet zupełnie luźno z Czekając na Godota. Publiczność będzie miała możliwość znajdowania znaków i niuansów nawiązujących do dzieł Irlandczyka.

 

Twórcy przedstawienia pragną, by nawet ci z widzów, którzy nie są zapalonymi „beckettologami” mogli przeżyć opowieść o jedności, rozwarstwianiu, rytmach, absurdach życia, marzeniach, miłości i śmierci. Wszystko co widać. OHIO to pierwszy duet Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka od ponad 5 lat.

 

Trailer

 

Koncept, scenariusz, reżyseria, choreografia, kostiumy, scenografia, wykonanie: Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk

Muzyka: Mariusz Noskowiak

Gościnnie głosu May użyczyła: Sylwia Góra-Weber

Wizualizajce: Łukasz Boros
Światła: Rico

Zdjęcie: Alicja Byzdra

 

Bilety: 30 zł N, 20 zł U, 10 Karta Tancerza

Rezerwacje: rezerwacje.stt@gmail.com.

 

 

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia