ENG
A A A
 marzec 2019 
Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Turlanki” – warsztaty dla dzieci

Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Turlanki” – warsztaty dla dzieci

14 marca 2018 - 15 marca 2018 | godz. 10:30 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Warsztaty

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat dla grup przedszkolnych. Turlanki poprowadzi Agnieszka Kryst. Warsztaty dla jednej grupy przedszkolnej obejmują dwa spotkania. Poruszanie się, pełzanie, skakanie, turlanie w rytmie, poza rytmem, swobodnie, koślawo, kanciasto, w pojedynkę lub wspólnie uwalnia energię, pobudza wyobraźnię, uczy nawiązywania kontaktu i budowania relacji.

Bilety: 5zł/dziecko. 

Obowiązują zapisy: warsztaty@nowyteatr.org.

 

Ruch i taniec to naturalne formy ekspresji i wyjątkowy sposób na spędzanie wolnego czasu.

 

Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki taneczne. Sprawdzą, jak szybko można się kręcić w koło, czy da się być płynnym jak woda, lekkim jak wiatr i poruszać się wolniej od żółwia. Poszukają odpowiedzi na pytania: czym jest taniec i czy bezruch to też ruch. Stworzą własną technikę taneczną jak balet słoni czy ruchomą rzeźbę.

 

Agnieszka Kryst – choreografka, tancerka i performerka, absolwentka Wydziału Choreografii i Teorii Tańca warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, stypendystka poznańskiej Alternatywnej Akademii Tańca 2013, finalistka konkursu choreograficznego New Europe Festival 2013 w Pradze, na którym prezentowała solo Pressure oraz duet Liquid state of mind. Współpracowała m.in. z Karoliną Kroczak, Tomasem Nepsinskym, Juanem Domìnguezem Rojo,  Małgorzatą Haduch, Sojerdem Vreugdenhilem. Uczyła się u takich pedagogów, jak: Maria Scaroni, Sojerd Vreugdenhil, Rosalind Crisp, Laura Aris Alvarez, Peter Jasko, Benoit Lachambre, Keith Hennessy i David Zambrano.

 

Więcej: nowyteatr.org

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia