ENG
A A A
 marzec 2019 
Fot. Jakub de Barbaro.

Warszawa: Ramona Nagabczyńska „More” (fragmenty) – otwarta próba

18 marca 2018 | godz. 17:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Budynek Laboratorium, Sala im. Wojciecha Krukowskiego, ul. Jazdów 2.

Pokaz warsztatowy

W ramach tegorocznej edycji programu Performing Europe, Fundacja Ciało/Umysł oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zapraszają na otwartą próbę spektaklu More Ramony Nagabczyńskiej. Wydarzenie będzie jednocześnie wstępem do wystawy Inne tańce kuratorowanej przez Agnieszkę Sosnowską. Dalsza praca and spektaklem wiąże się z potrzebą ewoluowania spektaklu oraz jego adaptacji uwzględniającej udział nowej performerki – Anny Steller. Choreografka Ramona Nagabczyńska korzysta tu z realnych i wymyślonych historii dotyczących praktyk cielesnych mających na celu usunięcie bariery między sobą a obcym, aby zaproponować choreograficzny transhumanizm dążący do rozsadzenia indywidualizmu.

 

Po pokazie organizatorzy zapraszają na rozmowę z twórcami i zaproszonym gościem.

 

choreografia: Ramona Nagabczyńska
wykonanie: Magda Jędra i Anna Steller
konsultacje dramaturgiczne: Karolina Kraczkowska
muzyka: Sasha Zakrevska (Poly Chain), Franz Schubert, Umberto
światła: Jan Cybis
produkcja: Fundacja Ciało/Umysł przy wsparciu programu Performing Europe
partner: networkapap – advancing performing arts project.

premiera: 30 września 2017, Teatr Studio w Warszawie w ramach Festiwalu Ciało/Umysł

 

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa” oraz przez m. st. Warszawa i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia