ENG
A A A
 marzec 2019 
Na zdjęciu: Łukasz Czapski. Fot. Hygin Delimat.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018: Otwarty pokaz pracy z Łukaszem Czapskim (lekcja pokazowa)

26 marca 2018 | godz. 16:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Dom Kultury Kadr, sala taneczna Tańcząc w Ciemnościach – 307 ul. Gintrowskiego 32, w godz. 16.00-17.30. WSTĘP WOLNY.

Pokaz warsztatowy

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na finał warsztatów z Łukaszem Czapskim, tancerzem i choreografem tańca współczesnego. Podczas otwartej lekcji uczestnicy zaprezentują poznane elementy techniki floorwork. Zaproszą też publiczność do wypróbowania ćwiczeń, które pozwolą zmobilizować kręgosłup i wykorzystać podłogę do efektywnego poruszania się w przestrzeni.

 

Wstęp wolny.

 

Praca związana z ciałem, jego rozwojem oraz poszerzaniem jego świadomości jest ważną częścią mojego życia.

Łukasz Czapski

 

Łukasz Czapski jest tancerzem, performerem oraz pedagogiem tańca. Swoje doświadczenia z ruchem rozpoczął tańcząc break dance. Następnie współpracował z Teatr Tańca Caro i szkołą tańca w Siedlcach. Te wydarzenia spowodowały, że zaczął rozwijać swoją świadomość ciała i zajmować się tańcem współczesnym. W tym celu wyjechał do Austrii, aby studiować na kierunku tańca współczesnego na Uniwersytecie im. Antona Brucknera w Linzu. Aktualnie Łukasz pracuje jako freelancer, biorąc udział w projektach tanecznych oraz prowadząc zajęcia i warsztaty.


Kuratorka Programu Warsztaty Taneczne: Maja Katarzyna Molska/ Fundacja Movementum/ Warsaw Dance Department.

 

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

 

Zakochaj się w Warszawie - logo współfinansowanie (miniaturka)

 

***

Organizatorzy: Fundacja Artystyczna PERFORM, Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

Partner projektu: Dom Kultury Kadr

 

Dom Kultury Kadr (miniaturka)

 

 

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Ciało się, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa

Patronat medialny: taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, e-teatr, teatr dla was, miesięcznik TEATR, RDC, Warsawholic, Going., TANIEC

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia