ENG
A A A
 marzec 2019 
Wieliszew/XVIII Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „MAZUR 2018”: IX Ogólnopolskie Warsztaty Taneczne: Polskie Tańce Narodowe w Turniejach Tańca Polskiego

Wieliszew/XVIII Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „MAZUR 2018”: IX Ogólnopolskie Warsztaty Taneczne: Polskie Tańce Narodowe w Turniejach Tańca Polskiego

13 kwietnia 2018 | godz. 14:00 | Wieliszew-Skrzeszew-Jachranka: Hala sportowa przy Sp nr 2 w Wieliszewie, ul. Kościelna 27/sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie, ul. Szkolna 10/ sala hala sportowa w Wieliszewie, ul. Modlińska 65/sala w ośrodku CSK w Jachrance.

Pokaz spektaklu

Organizowane po raz dziewiąty bezpłatne warsztaty skierowane są do uczestników Konkursu, ale również osób zainteresowanych polskimi tańcami narodowymi i polską kulturą ludową niezrzeszonymi w ruchu tańców polskich. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (limit wolnych miejsc wynosi po 5 par amatorskich na każdą kategorię wiekową). Warunkiem udziału jest przesłanie karty zgłoszenia do 11 kwietnia 2018 roku. Ze względu na limit miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Karta zgłoszenia indywidualna (.pdf)/(.doc)
Karta zgłoszenia zespołowa (.pdf)/(.doc)


Warsztaty przeprowadzone zostaną w czterech  grupach podzielonych wiekowo i tematycznie, w piątek 13 kwietnia w godz. 14.00-16.00, w czterech lokalizacjach:


- kategoria II (hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wieliszewie, ul. Kościelna 27)
Międzynarodowa polka - jak ją tańczą w innych krajach? prowadzenie: Norbert Późniewski

 

- kategoria III (sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie, ul. Szkolna 10)
Od oberka do mazura – podobieństwa i różnice prowadzenie: Jan Łosakiewicz

- kategoria IV i V
(hala sportowa w Wieliszewie, ul. Modlińska 65)
Taniec współczesny na ludowo prowadzenie: Paweł Skalski

 

- kategoria VI i VII (sala w ośrodku CSK w Jachrance):
Argentyński kujawiak prowadzenie: Piotr Woźniak

 

 

Do pobrania:

Program szczegółowy

 

 

 

Strona wydarzenia: http://www.mazur.wieliszew.pl/

 

Mazur 2018 - logo (miniaturka)

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia