ENG
A A A
 marzec 2019 
Fot. materiały organizatorów.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca 2018: Konferencja: Izabela Chlewińska „Blisko coraz bliżej” – warsztat dla dzieci w wieku 2-4 lata wraz z opiekunami

22 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32, w godz. 10.00 - 11.30.

Warsztaty

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza do udziału w programie warsztatów tanecznych Przez Pryzmat Ruchu, które stanowią praktyczną część Ogólnopolskiej Konferencja Naukowa „Taniec w Warszawie. Społeczeństwo, edukacja, kultura”. Trzydniowa konferencja w 2018 roku skoncentruje się na tematyce funkcjonowaniu tańca w życiu społecznym stolicy i edukacji tanecznej. Konferencja wpisuje się w obchody Międzynarodowego Dnia Tańca i podzielona jest na trzy części: naukową, praktyczną i artystyczną. Organizatorką i kuratorką całej konferencji jest dyrektorka Centrum Sztuki Tańca, Paulina Święcańska.

 

Warsztaty z Izabelą Chlewińską skierowane do dzieci w wieku 2-4 i ich opiekunów: Uczestnicy będą szukać balansu. Latać i spadać tylko i wyłącznie razem. W poczuciu bliskości, z wykorzystaniem ciężaru swoich ciał i w poszukiwaniu więzi, która je łączy.

 

Zapisy: https://goo.gl/forms/PpeKBH2wOfuHffSp1

 

Izabela Chlewińska – tancerka, choreografka, muzyk, pedagożka. Twórczyni instalacji performatywnej MaMoMi dla dzieci do lat 2 i ich opiekunów w Nowym Teatrze w Warszawie. Autorka metody pracy z ciałem i głosem „Ciało. Głos. Intuicja” wspierającej bliskość, odpoczynek i twórczość. Współtworzy warszawskie Centrum w Ruchu – nieformalny kolektyw niezależnych choreografów i choreografek. Swoje autorskie spektakle taneczne Ophelia is not Dead, Tralfamadoria, Dehumanized Project Nr 1), You Have Your Voice prezentowała m.in. w Polsce, Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Japonii.

 

Kuratorka Programu Warsztaty Taneczne: Maja Katarzyna Molska/ Fundacja Movementum/ Warsaw Dance Department

 

Dokładny program i szczegółowe informacje o konferencji na stronie:

http://centrumsztukitanca.eu/konferencja-2018/

 

***

Projekt współfinansuje m. st. Warszawa

 

Zakochaj się w Warszawie - logo współfinansowanie (miniaturka)

 

Organizatorzy: Fundacja Artystyczna PERFORM, Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

 

Partner projektu: Dom Kultury Kadr

 

Dom Kultury Kadr (miniaturka)

 

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja B’cause, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Ciało się, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa

 

Patronat medialny: portal taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, e-teatr, teatr dla was.pl, miesięcznik TEATR, RDC, Warsawholic, Going., TANIEC

 

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Siedziba 2017-2019: Dom Kultury Kadr
Przemysława Gintrowskiego 32
02-697 Warszawa

 

 

 

Facebook: www.facebook.com/cstwarszawa

Instagram: https://www.instagram.com/centrumsztukitancacst/

Twitter: https://twitter.com/CSTwWarszawie

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia