ENG
A A A
 styczeń 2019 
Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Iwona Olszowska „Fall in Dance with Isadora Duncan Influence”

Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Iwona Olszowska „Fall in Dance with Isadora Duncan Influence”

26 kwietnia 2018 | godz. 16:00 | Lublin: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16.

Warsztaty

Fundacja tanTHEO oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na XIIV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje”, w  ramach którego Iwona Olszowska poprowadzi bezpłatne warsztaty Fall in Dance with Isadora Duncan Influence.

 

Zgłoszenia: warsztaty.tantheo@gmail.com. W temacie wiadomości należy wpisać tytuł warsztatów.

 

Prowadząca o warsztacie:

Podczas warsztatów będziemy podążali drogą filozofii Isadory Duncan, jej idei i myślenia o tańcu. Będziemy interpretować je na swój własny sposób, szukać prawdy ruchu, gestu, autentyczności, spontaniczności; będziemy ulegać grawitacji, wibracji, falować; inspirować się naturą, muzyką. Wszystko będzie impowizacją ciała duszy i umysłu.

 

Wykład performatywny (26 kwietnia, 14.30)

 

Improwizacja taneczna (26 kwietnia, 19.00)

 

***

 

Po raz pierwszy Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje” odbył się w 2005 roku. Kontestacje dojrzewały i rozwijały się w ciągu czternastu lat swojego istnienia w lubelskiej przestrzeni artystycznej. Festiwal nie posiadał nigdy formy konkursowej – to raczej spotkania, mające na celu zainteresowanie teatrem szerszej publiczności akademickiej i nie tylko.

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.kontestacje.ack.lublin.pl

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia