ENG
A A A
 styczeń 2019 
Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz, Maciek Salamon „Widzenie poprzedza słowa. dziecko patrzy i rozpoznaje zanim nauczy się mówić”

Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz, Maciek Salamon „Widzenie poprzedza słowa. dziecko patrzy i rozpoznaje zanim nauczy się mówić”

20 kwietnia 2018 | godz. 18:30 | Gdańsk: Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, ul. Jaskółcza 1.

Pokaz spektaklu

W ramach IN OUT FESTIVAL 2018 CSW Łaźnia w Gdańsku zaprasza na premierę spektaklu Anny Steller, Krzysztofa „Leona” Dziemaszkiewicza i Maćka Salamona.

 

O spektaklu: Widzenie konstytuuje oglądany obiekt. Obiektem jest tancerz. Jakie odczucia towarzyszą oglądającemu, gdy obiekt ten zmienia swoją tożsamość, porzuca wcześniej zdefiniowaną formę na rzecz ciągłej przemiany. Jakie odczucia towarzyszą nam ,gdy oglądamy akt twórczy dziejący się na żywo, a jakie, gdy widzimy ten sam akt w formie wideo? Tancerze w swoim spektaklu eksperymentują z ideą postrzegania tancerza, jego płcią, wyglądem, sposobem poruszania się, granicą pomiędzy dziełem sztuki a jego dokumentacją, wpływając tym samym na percepcję odbiorcy.

 

 

Koncept i realizacja: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz, Maciek Salamon

 

O festiwalu: http://www.inoutfestival.pl

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia