ENG
A A A
 luty 2019 
Fot. Marcin Ryczek

Kraków/SPACER 2018: Krakow Improvisers Orchestra oraz tancerze „Kio in Motion”

2 maja 2018 | godz. 20:00 | Kraków: Scena NCK, Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232.

Pokaz spektaklu

W ramach Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER 2018 Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na pokaz improwizowanego działania Kio in motion zespołu Krakow Improvisers Orchestra oraz tancerzy. Jest to improwizowana forma, która odsłania proces tworzenia i pozwala widzowi być jego świadkiem. Improwizacja w Krakow Improvisers Orchestra, mimo że powstająca pod czujnym okiem i uchem dyrygentki, jest praktyką spontaniczności, która otwiera uszy i głowę, a także pozwala odkryć własne możliwości, których istnienia nie było się świadomym. Niezwykle istotna w naszym działaniu jest gotowość muzyków i tancerzy do konfrontacji z nowym i nieznanym. Do podobnej postawy zapraszamy widza – do tego, żeby patrzeć i słychać bez oczekiwań, uruchomić w sobie dziecięcą ciekawości otworzyć się na niewiadomą.

 

 

***

 

Program festiwalu

 

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

www.festiwalspacer.pl

Rezerwacja biletów:

Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 02 6612 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

 

Logo Spacer (miniaturka)     Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)     Logo Nowohuckie Centrum Kultury NOWE (miniaturka)

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia