ENG
A A A
 luty 2019 

Gdańsk/Europejskie Dni Opery: Opera Bałtycka „B jak balet” – otwarta próba

12 maja 2018 | godz. 11:00 | Opera Bałtycka | Gdańsk

Inne

Wszystkich miłośników tańca w maju Opera Bałtycka zaprasza na otwartą próbę baletu B jak balet. Tym razem będzie ona się nieco różniła od tych, które widzowie mieli okazję obejrzeć w poprzednich miesiącach. Odbędzie się ona bowiem w ramach Europejskich Dni Opery, które w Operze Bałtyckiej odbywają się pod hasłem Opera otwarta. Równolegle w salach prób chóru i orkiestry będzie można też wziąć udział w otwartych próbach chóru i orkiestry. Po zakończeniu prób zaprosimy wszystkich uczestników i artystów biorących udział w próbach na wspólny brunch, który odbędzie się na patio lub w foyer Opery (w zależności od pogody).

 

Opera Bałtycka w Gdańsku po raz drugi bierze udział w obchodach Europejskich Dni Opery, organizowanych przez stowarzyszenie Opera Europa, które zrzesza 182 teatry z 42 państw i już po raz dwunasty zaprasza teatry operowe do wspólnego świętowania. W tym roku, tematem przewodnim obchodów jest nasze kulturalne dziedzictwo.

 

Szczegółowy program wydarzeń:

https://www.operabaltycka.pl/pl/spectacle/opera-otwarta-2018.html

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia