ENG
A A A
 luty 2019 
„I kropka”, Festiwal Sztuka Szuka Malucha. Fot. Jagoda Vasco.

Kraków/VI Festiwal KRoki/Małe KRoki: „Blisko” – warsztaty dla rodzin z dziećmi do 3. roku życia. Prowadzenie: Monika Kiwak

19 maja 2018 - 20 maja 2018 | godz. 11:00 | Kraków: Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12, sala konferencyjna.

Warsztaty

VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: Dialogujący. Podczas festiwalu Monika Kiwak poprowadzi warsztaty łączące ze sobą dwa narzędzia: improwizację tańca współczesnego i ekspresję graficznej, którasłużyć będzie do wzmocnienia rodzinnych więzi. Uczestnicy będą blisko osób z którymi przyszliśmy, trochę bliżej innych osób na sali i blisko podłogi. Warsztaty odpowiadają na potrzeby motoryczne i ekspresyjne rodzin. Ubrać należy się się tak, by móc się swobodnie turlać i skakać. W czasie warsztatów uczestnicy będą używać spieralnych pasteli, które pobrudzą ubranie. Tańczyć będą boso lub w skarpetkach. 

 

Monika Kiwak  – magister filologii polskiej oraz wiedzy o teatrze (dramatologia) na Uniwersytecie Jagiellońskim; absolwentka wydziału tańca w Performers House (Dania), uczestniczka certyfikowanego kursu Body-Mind Centering®. Trzykrotna stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w ramah programu Stary Browar Nowy Taniecc. Dzięki Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk szkoliła się w Rzymie, łącząc ruch i znaki graficzne. Tańczyła w Eksperymentalnym Studio Tańca Iwony Olszowskiej. Gra m.in. w spektaklach Baby Space, Łaskotki. Prowadziła warsztaty w ramach programu Stary Browar Nowy Taniec, w  Galerii Labirynt, Teatrze Studio, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, The Meyerhold Theatre Centre, na Uniwersytecie Dzieci, podczas Festiwalu Szuka Szuka Malucha. Regularnie prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych w Krakowie.

 

 

***

Bilety:  10 zł

 

O Festiwalu KRoki: http://teatrwkrakowie.pl/kroki-2018

 

Do pobrania:

PROGRAM

 

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia