ENG
A A A
 luty 2019 
Na zdjęciu: Natalia Iwaniec. Fot. Yarek Baranik

Toruń/XXIV Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT: Teatr im. Wilama Horzycy (Toruń/ Polska): „Wielkie niebo. Od Wschodu do Zachodu” – chor. Natalia Iwaniec

19 maja 2018 | godz. 16:00 | Toruń: Teatr im. Wilama Horzycy, Duża Scena, Plac Teatralny 1

Pokaz spektaklu

Specjalnie na otwarcie XXIV Międzynarodowego Festiwalu KONTAKT w Toruniu Natalia Iwaniec przygotowała razem z aktorami Teatru im. Wilama  Horzycy spektakl Wielkie niebo. Od Wschodu do Zachodu. Każda próba z aktorami codziennie rano rozpoczynała się od godzinnej lekcji GaGa – języka ruchu, którego twórcą jest Ohad Naharin.

 

O spektaklu:

Najstarsze jezioro na świecie – Bajkał, kryje wiele tajemnic. Legend o jego powstaniu jest jeszcze więcej. Spektakl jest inspirowany historiami związanymi z tym wyjątkowym miejscem.

 

Spektakl Wielkie niebo zabiera nas w podróż, niczym koleją transsyberyjską, w głąb relacji międzyludzkich zarysowując krajobrazy ciała i duszy.

 

Choreografia: Natalia Iwaniec

Kostiumy: Marta Kodeniec

Czas trwania: 30 minut bez przerwy

 

***

 

Strona festiwalu: https://festiwal.teatr.torun.pl/

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia