ENG
A A A
 maj 2019 
Dancing fairPlayce Poznań 2018

Poznań: Warsztaty Tańca Współczesnego „Dancing fairPlayce Poznań 2018”

18 sierpnia 2018 - 25 sierpnia 2018 | Poznań: fairPlayce, ul. Bożydara 10

Warsztaty

Organizatorzy Dancing fairPlayce Poznań 2018 zapraszają do zapisywania się na drugą edycję warsztatów, które odbędą się od 18 do 25 sierpnia w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce na Naramowicach. Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – projektu stworzonego przez prof. Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca. Warsztaty po raz drugi odbędą się w nowoczesnym obiekcie fairPlayce na ul. Bożydara 10.

 

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Przewidziano zajęcia dla początkujących, dla dzieci, dla seniorów oraz zajęcia dla niepoczątkujących tancerzy.

 

Warsztaty odbędą się pod honorowym patronatem i przy wsparciu władz miasta Poznania. Dla mieszkańców północnych dzielnic Poznania Wydział Kultury Urzędu Miasta Poznania dofinansował 100 darmowych wejściówek, m.in. dla dzieci i osób starszych. 

 

Na warsztaty zapisywać się można przez stronę organizatorów: www.dancingpoznan.pl

 

Pedagodzy i warsztaty:

 

Organizatorzy zaprosili pedagogów tańca o międzynarodowej sławie, w tym tancerzy z Polski oraz zagranicy. Zajęcia poprowadzą: Jean-Claude Marignale (Francja), Justin Fuentes (Wenezuela), Abby Aouragh (Maroko), Yesid Samir Puello Chala (Kolumbia), Natalia Iwaniec (Polska), Paulina Wycichowska (Polska), Andrzej Adamczak (Polska) i Maciej „Gleba” Florek (Polska), zwycięzca I edycji You Can Dance.

 

Uczestnicy warsztatów poznają takie style taneczne, jak Bungee Dance, GaGa People, GaGa Dancers, Tango Argentino, Dancehall, Jazz Rock, Reggaeton, Gyrokinesis®, Broadway Jazz, Salsa, Bachata, Hip-Hop Energy, Musical Dance, Technika Release czy Taniec klasyczny. Dla seniorów Ewa Wycichowska osobiście poprowadzi Projekt dla Bardzo Dorosłych.

 

Do pobrania:

Szczegółowy plan warsztatów

 

 

Promocja tańca i zdrowego stylu życia dla mieszkańców Poznania.

 

Podczas warsztatów odbędą się również liczne zajęcia prozdrowotne, takie jak joga w plenerze, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, warsztaty ze zdrowego odżywiania, nauka sportów rakietowych (tenis, tenis stołowy, badminton itp.). Uczestnicy otrzymają także karnet Open na całą strefę cardio i siłownię w obiekcie „fairPlayce”. Mieszkańców Poznania organizatorzy zapraszają również na tzw. Spotkania z pasją, podczas których, zaproszeni goście opowiadać będą o swojej pasji do sportu i tańca. Przed obiektem co wieczór odbywać się będą otwarte wieczory taneczne, z dyskoteką dla mieszkańców Poznania i pokazami różnych technik tanecznych. Warsztaty zakończą się 25 sierpnia w sobotę finałowym pokazem tanecznym uczestników projektu wraz z instruktorami.

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu: www.dancingpoznan.pl

 

 

Ewa Wycichowska, tel. 505 190 001, e.wycichowska@wp.pl

Dyrektor Artystyczny Projektu Dancing fairPlayce Poznań

 

Jakub Rękoś, tel. 502 876 316, j.rekos@fairplayce.pl

Dyrektor Organizacyjny Dancing fairPlayce Poznań

 

Anna Rękoś, tel. 502 657 893, a.rekos@fairplayce.pl

Anna  Wachowska-Kucharska, tel. 609 655 106, anna.wachowska-kucharska@wp.pl

Koordynatorzy Warsztatów

 

Sandra Silbernagel, tel. 530 987 087, s.silbernagel@fairplayce.pl

Marketing Manager

 

www.dancingpoznan.pl

https://www.facebook.com/Dancing-Fairplayce-Pozna%C5%84-173454399853315/

 

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia