ENG
A A A
 listopad 2019 

Połczyn-Zdrój: XV Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego „Na bosaka” 2018

21 lipca 2018 - 29 lipca 2018 | Połczyn-Zdrój: Stowarzyszenie „Połczyńskie Innowacje Kulturalne”, Plac 1000-lecia 5/10.

Warsztaty

Po raz piętnasty Stowarzyszenie Połczyńskie Innowacje Kulturalne (PiK) zaprasza do udziału w Ogólnopolskich Warsztatach Tańca Współczesnego „Na bosaka” (21-29 lipca 2018). Tradycyjnie organizatorzy goszczą u siebie wybitną kadrę polskich pedagogów i artystów, w tym roku dodatkowo w asyście mistrza improwizacji kontaktowej (CI) Raya Chunga. Harmonogram

 

Cennik warsztatów: jednorazowa opłata administracyjna pobierana po przyjeździe: 50 zł.

Ceny za każdą godzinę warsztatów: zajęcia – 20 zł, ścieżki tematyczne i zajęcia Ray Chang – 25 zł. (wyjątkiem jest kurs instruktorski Pilates), zajęcia lub ścieżka tematyczna z parą instruktorów – 30 zł, laboratoria – 10 zł, lekcje otwarte – 5 zł. Więcej

 

Zapisy

 

Zajęcia z pedagogami improwizacji kontaktowej (CI) to dominująca propozycja programowa tegorocznej edycji. Organizatorzy są ciekawi doświadczeń, czasem wieloletnich, gromadzonych na salach, jamach i festiwalach, zachęcają do rozumienia improwizacji kontaktowej jako spotkanie, wymiana, dzielenie się. Dlatego w tym roku organizuja platformę OWTW, na której uczestnicy mogą podzielić się wiedzą, zajawką czy zaprezentować krótką formę sceniczną. Dodatkowo uczestników poziomu mistrzowskiego zapraszają do proponowania własnych laboratoriów i lekcji otwartych, których plan uzupełni ofertę warsztatową.

 

Warsztaty odbywają się w dniach 22-24 i 26-28 Lipca. Oba trzydniowe sety są traktowane jako jeden turnus i nie podlegają podziałowi. Sobota, 21 i niedziela, 29 lipca przeznaczone są na przyjazd i wyjazd uczestników. Środa, 25 lipca jest wolna. Wszystkie zajęcia (jedno i półtora godzinne) i ścieżki tematyczne (od 3 do 4 godzin) z wybranym instruktorem odbywają się przez sześć dni, codziennie o tym samym czasie i traktowane są jako jeden warsztat.

 

3 poziomy zaawansowania:

podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany

 

Pedagodzy: Natalia Iwaniec, Małgorzata Mielech, Eryk Makohon, Iwona Olszowska, Anna Krysiak, Greta Polańska, Ray Chung, Leszek Bzdyl, Paweł Konior, Igor Podsiadły, Sebastian Flegiel, Michał Ratajski, Anna Piotrowska, Jacek Owczarek, Agnieszka Konopka, Natalia Wilk, Anna Godowska, Sławomir Krawczyński, Adrian Bartczak.

 

Informacje o pedagogach

 

Więcej

 

 

Ogólnopolskie Warsztaty TRańca Współczesnego NA BOSAKA, Połczyn Zdrój (miniaturka)    Fuhrmann browar Na bosaka Połczyn 2018 (miniaturka)    Klubokawiarnia Kulturalna (miniaturka)    Kino tańca Na bosaka Połczyn 2018 (miniaturka)   Połczyńskie Innowacje Kulturalne Na bosaka Połczyn 2018 (miniaturka)

 

 

Centrum Kultury Połczyn Zdrój Na bosaka 2018 (miniaturka)    Urząd Połczyn-Zdrój Na bosaka 2018 (miniaturka)    Uzdrowisko Połczyn Zdrój Na Bosaka 2018 (miniaturka)

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia