ENG
A A A
 marzec 2019 
Fot. Gui Gomes

Poznań/SBNT na Malcie 2018: Aleksandra Borys „Momentum*when matter meets antimatter”

23 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018 | godz. 17:00 | Poznań: Galeria 0, Stary Browar, ul. Półwiejska

Pokaz warsztatowy

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie odbędzie się pokaz porezydencyjny Momentum*when matter meets antimatter Aleksandry Borys. W dobie doświadczanego przez nas kryzysu – ekologicznego, ekonomicznego, społecznościowego i politycznego – praca oferuje spotkanie skupione na choreografii. Szukając celowości sztuki tańca w dzisiejszym świecie, zgłębia autentyczność, cielesność/fizyczność, akceptację i potrzebę dbałości. Ten eksperyment choreograficzny bazuje na idei ruchu jako materializacji spotkania materii z anty-materią oraz widza z performerem.

 

idea i wykonanie: Aleksandra Borys

 

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: m.maciejewski@artstationsfoundation5050.com

 

Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2018 - belka (miniaturka)

 

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia