ENG
A A A
 lipiec 2019 
Fot. materiały organizatorów

Legnica: Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera - intensywne warsztaty

27 czerwca 2018 - 1 lipca 2018 | godz. 12:00 | Legnica: Teatr AVATAR, ul. Św. Piotra 14

Warsztaty

Warsztaty będą kulminacją około 15- letnich poszukiwań ruchowych artystów łączących ich praktykę i wiedzę z zakresu rożnych dyscyplin ruchu. Jako wszechstronnie wykształceni pasjonaci ruchu, w trakcie warsztatów będą dzielić się doświadczeniami, które pomogły im stworzyć ciała, będące w stanie przyswoić różne jakości ruchowe. Zajęcia skierowane są dla wszystkich pasjonatów ruchu, dla osób zainteresowanych pracą nad koneksją z ciałem i rozwijaniem świadomości ciała. Z treści warsztatów będą mogli skorzystać: profesjonalni tancerze jak i amatorzy, aktorzy, pasjonaci sztuk walki; jogi; parkour; freerunning, kuglarze, akrobaci nauczyciele tańca oraz osoby dopiero rozpoczynające przygodę z ruchem.

 

W trakcie warsztatów będzie obowiązywał podział na poziom zaawansowania:
- osoby początkujące

- osoby średniozaawansowane oraz profesjonaliści

Zajęcia odbywać się będą w Akademii Avatar na sali baletowej oraz w sali akrobatycznej. Dla osób przyjezdnych organizatorzy umożliwiają nocowanie na sali i dostęp do materaców. Proszą o zaopatrzenie się w śpiwór.

*Istnieje możliwość przyjazdu na krótszy termin warsztatów.


Warsztaty będą bazowały na doświadczeniach artystów z takich dziedzin jak: parkour, floor work (praca z podłogą), taniec współczesny, Release Technique, Flying Low, improwizacja, Qigong, kontakt improwizacja, joga, Gyrokinesis®, akrobatyka oraz Capoeira. W trakcie zajęć eksplorowane będą aspekty zabawy jak i walki w relacji do własnych ciał jak i ciał innych osób. Analizowane będzie pojęcie ciała uniwersalnego (bez kategoryzacji: kobieta i mężczyzna), które jest w stanie być zarówno silne, zwinne, jak i spokojne i płynne. Zajęcia będą zawierały aspekty prawidłowego oddychania, anatomii oraz psychosomatyki ciała. W trakcie warsztatów będą analizowane takie aspekty ciała i umysłu jak:

- decyzyjność oraz precyzja
- balans
- limit
- wyzwania ruchowe
- pewność siebie
- adaptacyjność ciała
- walka
- instynkt
- świadome ciało
- koncentracja
- dyscyplina ciała i umysłu

Cennik:
5 dni wszystkie bloki zajęciowe – 590 zł
3 dni – 450 zł
2 dni – 400 zł 
1 dzień – 330 zł

Zniżka 40 zł do każdej ceny do 15 maja!

Kontakt:

Więcej informacji na temat warsztatów: 
e-mail: modeloaneta@gmail.com

z dopiskiem ,,Movement Workshop- POLAND”

www.needofmovement.com

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Maksymalna liczba uczestnikow to 20 osób. 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia