ENG
A A A
 sierpień 2019 
Fot. materiały organizatorów

Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla instruktorów i tancerzy

3 lipca 2018 - 10 lipca 2018 | Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

Warsztaty

Zajęcia, odbywające się w formie warsztatów, skierowane są do wszystkich miłośników tańca polskiego zainteresowanych podnoszeniem poziomu zarówno własnego warsztatu tanecznego jak i warsztatu instruktorsko-pedagogicznego.

 

Grupa „PM”  – pedagogiczno-miłośnicza pod hasłem „jak dziecko zainteresować tańcem”. Zajęcia skierowane są do nauczycieli przedszkoli oraz szkół różnego szczebla (nauczycieli prowadzących szkolne grupy bądź zespoły taneczne, nauczycieli wychowania fizycznego i innych) oraz osób nie związanych z polskim systemem edukacji a chcących uczestniczyć w procesie szeroko pojętej własnej edukacji tanecznej lub edukacji i animacji taneczno-kulturalnej polskiego młodego pokolenia.

 

Grupa „I” – instruktorska pod hasłem „jak uczyć tańca”. Zajęcia skierowane są do wykwalifikowanych instruktorów, choreografów pedagogów i nauczycieli tańca chcących poszerzyć swoją wiedzę merytoryczno-metodyczną  wzbogacając własny warsztat instruktorsko-pedagogiczny oraz doskonaląc swoje ciało uczestnicząc w zajęciach z różnych technik tanecznych. W zajęciach uczestniczyć może każdy instruktor.

 

Grupa „T” – taneczna pod hasłem „jak tańczyć?” Zajęcia skierowane są do tancerzy profesjonalnych i nieprofesjonalnych zrzeszonych i niezrzeszonych w zespołach tanecznych chcących wzbogacić swoją wiedzę na temat regionalnych i narodowych tańców polskich, poszerzyć swoje umiejętności taneczno-ruchowe, pokonując coraz wyższe progi wtajemniczenia w różnych technikach tanecznych, mobilizujące do pracy nad doskonaleniem własnego poziomu technicznego i artystycznego. W zajęciach uczestniczyć może każdy tancerz, który ukończył 16 lat.

 

 

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

 

 

***

 

Letnia Szkoła Artystyczna 

 

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby  pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów.

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia