ENG
A A A
 lipiec 2019 
Fot. materiały organizatorów

Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Aktywne plus

7 lipca 2018 - 14 lipca 2018 | Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

Warsztaty

Połączony wspólną ideą program warsztatów skierowany jest do osób dorosłych – pasjonatów tańca. Składa się z kilku różnorodnych technik tanecznych prowadzonych przez doświadczonych fachowców z tej dziedziny.

 

Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, by oprócz aspektu emocjonalnego i wysiłku fizycznego jaki daje taniec, pełnił on również funkcję rekreacyjną. Treningi każdego z wykładowców zawierają ćwiczenia rehabilitacyjne połączone z tańcem, co tworzy wyjątkową wartość tego programu.Warsztaty będą wzbogacone wykładami z historii Sztuki Tańca oraz prezentacjami filmów o tematyce tanecznej.

 

Istotnym elementem naszego projektu jest integracja pokoleniowa i spotkanie dwóch środowisk: młodych tancerzy zajmujących się tańcem profesjonalnie i amatorów, dla których taniec jest źródłem energii witalnej oraz sposobem na aktywny wypoczynek. Uczestnictwo w warsztatach wyzwala nie tylko integrację wewnątrz grupy ale również integrację międzypokoleniową ponieważ grupy ćwiczą obok siebie, przygotowują specjalne pokazy, wspólnie biorą udział w seminariach oraz projektach warsztatowych a także spędzają razem czas wolny.

 

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia z tańca współczesnego, klasycznego, flamenco i pilates.

 

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

 

 

***

 

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

 

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby  pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia