ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Fot. materiały organizatorów

Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla zespołów artystycznych

10 lipca 2018 - 18 lipca 2018 | Koszęcin: Letnia Szkoła Artystyczna 2018 – warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla instruktorów i tancerzy

Warsztaty

Głównym celem warsztatów jest doskonalenie umiejętności technicznych w zakresie tańców ludowych i narodowych. Zajęcia prowadzone są pod okiem uznanych fachowców tej dziedziny sztuki z różnych regionów Polski. Program warsztatów będzie skomponowany z uwzględnieniem zainteresowań każdego zespołu, po konsultacjach z ich kierownictwem. Końcowym efektem warsztatów planowane jest wzbogacenie repertuaru zespołu biorącego udział w projekcie o nową choreografię, której premiera odbędzie się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie.

 

Warsztaty będą wzbogacone o dodatkowe techniki taneczne: taniec klasyczny oraz pilates, wykłady z historii tańców polskich i etnografii. Na życzenie uczestników będzie możliwość zorganizowania wycieczek p województwie śląskim.

 

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

 

 

***

 

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

 

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszane są osoby pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów. 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia