ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Koszęcin/Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018

20 lipca 2018 - 29 lipca 2018 | Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

Warsztaty

W ciągu 12 lat historii Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie – zgodnie z założeniami jej twórców, choreografów: Katarzyny Skawińskiej i Michaiła Zubkova – w pełni ukształtował się jej autorski program i unikatowa forma. Szkoła osiągnęła charakter elitarny.

 

W czasie intensywnego, dwutygodniowego planu warsztatów proponowane są różnorodne gatunki tańca, techniki wspomagające i wykłady. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy pedagodzy z kraju i zagranicy.

 

Pedagodzy tańca współczesnego reprezentują najnowsze kierunki i techniki tańca, znajomość których jest wymagana na rynku tanecznym Europy i świata. Warsztaty są skierowane przede wszystkim do tancerzy zawodowych i uczniów ostatnich klas szkół baletowych. Tradycją Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego jest także specjalnie utworzona grupa amatorów tańca z odrębnie przygotowanym programem.

 

Integracja dwóch różnych środowisk o tych samych zainteresowaniach, stwarza niepowtarzalny klimat koszęcińskich spotkań z Tańcem.

 

Zwieńczeniem Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego jest Koncert Finałowy jej uczestników.

 

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

 

***

 

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

 

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia