ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: „Cielesność muzyki” – warsztaty z Nivem Marinbergiem

Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: „Cielesność muzyki” – warsztaty z Nivem Marinbergiem

25 sierpnia 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Warsaw Dance Department Studio, Pałac Kultury, plac Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater, w godz. 10.00-13.00.

Warsztaty

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie i Warsaw Dance Department zapraszają na warsztaty Cielesność muzyki, które poprowadzi Niv Marinberg. Warsztaty zaprezentują jego podejście do interpretacji muzyki przez tancerzy. Badając cielesną relację miedzy muzyką i tańcem, odczytując melodię i rytm, uczestnicy spróbują odpowiedzieć fizycznie na muzykę.

 

Niv Marinberg – izraelski tancerz i pianista, pracował jako asystent choreografa w Królewskiej Operze w Danii, Banch National Compania w Chile, Luzern Theater, Operze w Izraelu oraz w Kibbutz Contemporary Dance Company. Asystował takim choreografom, jak m.in. Michael Getman, Idan Sharabi, Roy Assaf, Noa Shadur, Saar Magal. Uczył także w Danii, Australii, Japonii, Holandii. Studiował m.in. w Akademii Muzyki i Tańca w Jeruzalem zagadnienia związane z intuicyjną korelacją pomiędzy muzyką i ruchem.

 

 

Bilety: 45 zł.

Rejestracja: https://goo.gl/forms/qsFE5YepyZswHRYf2

 

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia