ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty z Talią Paz

Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty z Talią Paz

23 sierpnia 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Warsaw Dance Department Studio, Pałac Kultury, plac Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater, w godz. 10.00-12.00.

Warsztaty

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie i Warsaw Dance Department zapraszają na warsztaty z Talią Paz. Artystka poprowadzi warsztaty według szkoły Matsa Eka – wielkiego szwedzkiego choreografa, wieloletniego dyrektora Cullberg Ballet w Sztokholmie. Zajęcia rozpoczną się od baletowej rozgrzewki.


Talia Paz – tancerka, solistka. Urodziła się w Nowym Jorku, studiowała taniec w Izraelu i Holandii. Tańczyła w Batsheva Dance Company, Scapino Ballet, Cullberg Ballet i DV8. Pracowała z takimi choreografami, jak Ohad Naharin, Sharon Eyal, Carolyn Carlson, Mats Ek, Lloyd Newson, Nils Christe, Johan Inger, Jiří Kylián, Itzik Galili, Nigel Charnock, Stijn Celis. Zdobyła wiele nagród w Europie i Izraelu.

 

Bilety: 45 zł.

Rejestracja: https://goo.gl/forms/qsFE5YepyZswHRYf2

 

W ramach przeglądu Talia Paz wystąpi również w spektaklu Am I. Dancer w choreografii Michaela Getmana.

Więcej informacji

 

 

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia