ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Wrocław: Novy Ruch Teatr „Ciao Ciało!” – reż. Agnieszka Dziewa

18 sierpnia 2018 | godz. 17:00 | Wrocław, Barbara, ul. Świdnicka 8B

Pokaz spektaklu

Novy Ruch Teatr pokaże po raz drugi najnajom ruchowe opowieści o fascynującym i tajemniczym mechanizmie ludzkiego ciała. Ciao Ciało! to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w Ciało! Ciało nie pozwoli dzieciom nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

 

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat. Nieodłącznym elementem Ciao Ciało! są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze przedstawienie Novego dla dzieci reżyseruje Agnieszka Dziewa. Najnajowa publiczność na scenie zobaczy Agnieszkę Charkot i Piotra Sorokę. Muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

 

Rezerwacja miejscnovyruchteatr@gmail.com, wejściówki w systemie „pay what you want” (płacisz ile chcesz).

Więcej informacjiwww.facebook.com/NovyRuchTeatr

 

Ciao Ciało! powstało w ramach Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia