ENG
A A A
 czerwiec 2019 
materiały organizatora

Bytom/ Teatr ROZBARK: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, Repertuar

27 października 2018 | godz. 10:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Warsztaty

Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty GaGa/dancers i GaGa/people z Gosią Mielech oraz zajęcia Repertuar DanceLab. GaGa/dancers przeznaczone jest dla profesjonalnych tancerzy i studentów tańca. W zajęciach GaGa/people może wziąć udział każdy i nie jest do tego potrzebne żadne doświadczenie taneczne. 

 

Ceny:


GaGa/dancers: 120 zł
GaGa/people: 40 zł

GaGa/dancers, Repertuar, GaGa/people: 140 zł

 

gosiamielech.bilety24.pl

 

Harmonogram warsztatów:

10.00 - 11.15 Gaga/dancers
11.30 - 13.00 Repertuar DanceLab
17.00 - 18.00 Gaga/people

 

Gosia Mielech jest tancerką, choreografką oraz nauczycielką GaGa. Ukończyła ona prestiżowy Gaga Teacher Training Program w 2018 roku pod kierownictwem artystycznym Bosmat Nossan oraz opieką mentorską Ohada Naharina. Gosia jest absolwentką Poznańskiej Szkoły Baletowej, założycielką DanceLab oraz wieloletnią solistką w Polskim Teatrze Tańca. Więcej informacji: www.gosiamielech.com

 

GaGa jest językiem ruchowym opracowywanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Aviv). Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc. Gaga podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym, i pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.

GaGa/people są otwarte dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciel prowadzi uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała,
poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.

Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.

Więcej informacji: www.gagapeople.com

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia