ENG
A A A
 kwiecień 2019 

Tarnów/ Scena Otwarta 2018: Teatr V6 „Aquarius”

21 października 2018 | godz. 19:00 | Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1

Pokaz spektaklu

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza na spektakl Aquarius Teatru V6, który odbędzie się w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA. Spektakl sięga do tradycji cirque nouveau (nowego cyrku) i ma charakter familijny. Po spektaklu organizatorzy zapraszają na spotkanie z artystami. 

 

O spektklu:

Spektakl Aquarius to widowisko dla widzów w każdym wieku, utrzymane w konwencji nowego cyrku (cirque nouveau). Nie posiada ono konkretnej fabuły – jest sekwencją bajkowych obrazów wzbogaconych akrobacjami w wykonaniu czołowych polskich artystów związanych z Teatrem V6. W programie m.in.: akrobacje w sieci, na szarfie, akrobacje powietrzne.

 

Teatr V6 to zespół wszechstronnych tancerzy, akrobatów, wokalistów oraz doświadczonych twórców wywodzących się z różnych dziedzin sztuki. Tym, co wyróżnia V6, jest niezwykła pomysłowość w tworzeniu spektakli i ich unikalny charakter wzorowany na cirque noveau.

 

czas trwania: 1 godzina 20 minut (bez przerwy) 

 

Bilety: 45 zł normalny, 35 zł ulgowy, karnet 140 zł 

Sprzedaż biletów: online: www.csm.tarnow.pl, www.scenaotwarta.pl i Kasa CSM

ul. Traugutta 1, Tarnów, tel.  +48 14 633 46 04

 

Kasa czynna:

pon.-piąt. w godz. 13.00-20.00

sob.-niedz. w godz. 15.00-20.00

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia