ENG
A A A
 sierpień 2019 
Fot. Marta Ankiersztejn, materiały organizatora

Warszawa/ Ruch w Instytucie 2019: Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Aleksandra Osowicz – warsztaty

13 marca 2019 | godz. 18:30 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

Warsztaty

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza 13 marca na otwarte zajęcia wprowadzające w kolejną odsłonę programu Ruch w Instytucie. Na program składa się cykl warsztatów z ruchu i świadomości ciała dla aktorów, performerów oraz tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie. 

 

Podczas najbliższego spotkania, które poprowadzą choreografki: Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Aleksandra Osowicz, uczestnicy będą mogli zapoznać się z zarysem pierwszej części programu sezonu 2019 (kwiecień–czerwiec). Prowadzące zaproponują kilka ćwiczeń, przybliżających ten aspekt choreografii lub tańca, którym zajmą się podczas swojego bloku zajęć warsztatowych.

 

Spotkania w ramach Ruchu w Instytucie są okazją do poszukiwań odpowiedzi na podstawowe pytania: Czym jest taniec, choreografia, ruch? Czym jest świadomość ciała? Czy ciało może być narzędziem pracy, komunikacji? Czy można odkryć wspólny język ciała w grupie? 

 

Wstęp wolny.

 

Czas trwania zajęć: 1 godzina 30 minut (18.30-20.00)

 

***

 

Ruch w Instytucie 2019 to kontynuacja programu, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Do tej pory zajęcia w ramach programu prowadzili: Izabela Chlewińska, Anna Nowicka, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska-Auffret, Tomasz Przytycki, Magdalena Ptasznik, Katarzyna Sitarz, Maria Stokłosa i Urszula Wojtkowiak, Ramona Nagabczyńska, Agnieszka Kryst i Iza Szostak.

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia