ENG
A A A
 lipiec 2019 
fot. materiały organizatora, Natalia Oniśk, „Ruch uwagi”

Warszawa: Natalia Oniśk „Ruch uwagi” – warsztaty improwizacji i improwizacji kontaktowej

31 marca 2019 | godz. 14:00 | Warszawa: Academia Capoeira Angola Warszawa, ul. Skaryszewska 15, w godz. 14.00-17.00.

Warsztaty

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty improwizacji i improwizacji kontaktowej, które poprowadzi 30 i 31 marca. Warsztaty są kompatybilne, ale możliwy jest też udział w jednym dniu zajęć. 

  

O warsztatach:

 

Improwizacja

Improwizacja to praktyka działania bez planu, podejmowania decyzji w sytuacji niepewności, identyfikowania tego co żywe i aktualne, ciągłego odświeżania naszej percepcji. To, na co zwracamy uwagę, wpływa na sposób, w jaki się poruszamy. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli zapoznać się z praktykami zwiększającymi świadomość, jak podczas improwizowania pracuje uwaga. Będą też uczyć się przez działanie i przez obserwację, odkrywać swoje nawykowe strategie i poszukiwać nowych rozwiązań. Zajęcia rozwijają wrażliwość, świadomość ciała, kreatywność, zaufanie do siebie. Pozwalają rozpoznawać swoje zasoby i schematy ruchowe i myślowe i twórczo je przekształcać.

 

Improwizacja kontaktowa 
Kontakt improwizacja, dzięki postrzeganiu wrażeń zmysłowych, uczy mapowania ciała oraz wnoszenia wewnętrznego doświadczenia do fizycznej komunikacji w tańcu z innymi osobami. Rozwija wrażliwość i świadomość siebie, uczy nawigowania między rozluźnieniem a aktywnością. Stawia wyzwania naszej fizyczności, percepcji i przekonaniom. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać techniki improwizacji kontaktowej, rozwijać świadomość ciała w ruchu, w relacji z innym ciałem, z grawitacją i z przestrzenią.

 

Poziom warsztatów  otwarty.

 

Miejsce: Academia Capoeira Angola Warszawa, ul. Skaryszewska 15

 

Cena: 100 zł za dwa warsztaty i 60 zł za jeden przy zgłoszeniu do 26 marca.

Po tym terminie: 120 zł za dwa warsztaty i 70 zł za jeden

 

Pytania i zgłoszenia: Natalia Oniśk, adres e-mail: to.punkt.kontaktu@gmail.com

tel. +48 663 480 307 i na profilu Facebook

 

Natalia Oniśk:

Tańczy improwizację kontaktową i uczy tej formy tańca. Aktywnie działa na rzecz rozwoju i popularyzacji improwizacji, improwizacji kontaktowej i somatycznej pracy z ciałem. Interesuje ją choreograficzny, terapeutyczny oraz społeczno-polityczny potencjał improwizacji kontaktowej i praktyk z obszaru body-mind. Improwizacja kontaktowa to jej praktyka i pasja od 10 lat.

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia