ENG
A A A
 sierpień 2019 
Warszawa: Urszula Bernat-Jałocha – warsztaty tańca współczesnego

Warszawa: Urszula Bernat-Jałocha – warsztaty tańca współczesnego

28 czerwca 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Szkoła Tańca i Baletu „Piruecik”, ul. Tamka 40, w godz. 18.30-21.30

Warsztaty

Szkoła Tańca i Baletu „Piruecik” zaprasza w dniach 28-30 czerwca na warsztaty tańca współczesnego z Urszulą Bernat-Jałochą, wieloletnią tancerką Polskiego Teatru Tańca.

 

Urszula Bernat-Jałocha ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina i Scottish School of Contemporary Dance. Dodatkowo podnosiła swoje kwalifikacje, biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez pedagogów z Polski, Belgii, Holandii, Anglii, Niemiec, Japonii. Przygodę z choreografią rozpoczęła w 2014 roku, a już w 2015 została laureatką stypendium Młoda Polska. Jej choreografie to m.in.: Nondescript, Percepcja, Showreel. Prowadziła szereg warsztatów tańca współczesnego i barre au sol.

 

Cena: 330 zł (zaliczka 200 zł do 31 maja)

Kontakt: tel. 603 869 708

 

Więcej na: FB i www.piruecik.pl

 

 

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia