ENG
A A A
 styczeń 2020 
Aleksandra Bożek-Muszyńska "Kambium", mat. nadesłany przez organizatora

Połczyn-Zdrój/Festiwal „Na bosaka” 2019: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Kambium”

25 lipca 2019 | godz. 22:30 | Połczyn-Zdrój: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, ul. Parkowa 4

Pokaz spektaklu

W ramach Festiwalu Na bosaka 2019 odbędzie się spektakl Kambium Aleksandry Bożek-Muszyńskiej. Kambium to krótka i niezobowiązująca podróż przez najwrażliwszą część miazgi. Spektakl solowy zaprezentowany na KIPISZ #9 w Łodzi.

 

koncepcja, wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska

czas trwania: 10 min

 

Tego samego wieczoru będzie można zobaczyć także spektakl Anny Piotrowskiej ce_real mothers.

 

***

 

Festiwal Na Bosaka od 2013 roku oferuje mieszkańcom miasta, uczestnikom warsztatów oraz gościom spoza Połczyna-Zdroju program wydarzeń takich jak pokazy filmowe, działania site-specific w przestrzeni miasta, wykłady. W tym roku, po raz pierwszy w ramach festiwalu, podczas dwóch wieczorów w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju widzowie będą mogli zobaczyć cztery profesjonalne spektakle tańca.

 

W programie festiwalu znajdą się także lekcje otwarte dla mieszkańców, pokazy powarsztatowe, widowisko taneczne w Amfiteatrze Zdrojowym, wydarzenia towarzyszące, wieczorne jamy taneczne z muzyką na żywo, prezentacje filmów tańca, wykłady, panele dyskusyjne i imprezy integracyjne.

 

Pełen program Festiwalu oraz wydarzeń towarzyszących znajduje się na stronie: www.polczynnabosaka.pl.

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia