ENG
A A A
 luty 2020 
fot. Matteo Marfoglia ©

Warszawa/Studio Oddaj Ciężar: „GaGa/people” z Kasią Kizior

8 listopada 2019 | godz. 09:00 | Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42

Warsztaty

Kasia Kizior, nowa certyfikowana nauczycielka GaGa, zaprasza na swoje pierwsze warsztaty GaGa/people, które poprowadzi we współpracy z Adi Weinberg w warszawskim Studiu Oddaj Ciężar. GaGa to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael).

 

O warsztatach: 

GaGa to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Metoda GaGa narodziła się z przekonania o leczniczej, dynamicznej oraz stale zmieniającej się mocy ruchu. Dziś ta metoda nadal się rozwija. GaGa poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym i pozwala w nieskomplikowany sposób doświadczyć wolności i przyjemności, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i przy akompaniamencie muzyki.

 

GaGa/people

Zajęcia GaGa/people są otwarte dla osób od 16 roku życia, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu. Prowadzone są przez certyfikowanych nauczycieli, którzy współpracowali z Ohadem Naharinem

 

Zasady zajęć:

- obowiązuje wygodny ubiór sportowy,

- uczestnicy tańczą boso lub w skarpetkach,

- osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego ważne jest przybycie co najmniej na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.

 

Koszt pojedynczej lekcji: 35 zł (płatność gotówką)

 

Rezerwacja miejsc: https://forms.gle/GdCV5megPn7FtGTB8

Więcej informacji: FB

Kontakt: adiweinberg@gmail.com

 

Prowadząca: 

Kasia Kizior – urodzona w Polsce w 1984 roku. Naukę tańca rozpoczęła w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, ucząc się m.in. tańca klasycznego i ludowego. Zainteresowanie społecznymi aspektami tańca i ruchu zaprowadziły ją na studia wyższe, gdzie uzyskała tytuł licencjata nauk politycznych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Od 2007 roku współpracowała z Teatrem Tańca Zawirowania, Operą Narodową w Warszawie i Operą we Frankfurcie nad Menem W 2015 roku uzyskała tytuł magistra edukacji tańca współczesnego na Uniwersytecie Sztuk Performatywnych i Muzyki (HfMDK) we Frankfurcie nad Menem. Obecnie pracuje jako pedagog tańca, choreograf i niezależna tancerka. Jej najnowsze prace obejmują choreografie i reżyserie ruchu do produkcji telewizyjnych, teledysków i filmów, m.in. dla TVN, Platige Image czy Kayax. W 2019 roku w Tel Awiwie Kasia została certyfikowanym nauczycielem GaGa, a program ukończyła pod kierunkiem artystycznym Bosmat Nossan, Saara Harari i Ohada Naharina (zob. https://www.gagapeople.com/en/teachers/kasia-kizior/).  

 

 

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia