Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy że już za dwa miesiące, w dniach 24-31 sierpnia 2013, w Polsce odbędzie się zjazd ECITE 2013 (European Contact Improvisation Teachers Exchange). Jest to prestiżowe wydarzenie, o ogromnym znaczeniu dla środowisku Kontakt Improwizacji, będące kwintesencją stałej kwintesencji i kontynuacji praktyki KI w Europie. W tym roku Polska została wybrana jako miejsce do zorganizowania spotkania. Odbywać się ono będzie w podwrocławskiej Krzyżowej.

Organizatorami wydarzenia są polscy nauczyciele oraz osoby czynnie tworzące środowisko Kontakt Improwizacji w Polsce: Iwona Olszowska, Magda Radłowska, Agnieszka Grenckowska, Agnieszka Rybak, Olga Gawlik, Dorota Kamecka, Małgorzata Antonina Pianowska, Paulina Święcańska, Ewa Świtoń, Magda Grabowska, Kama Jankowska, Grzegorz Pawłowski.

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu odwiedź stronę: www.ecite.org

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close