Wersja do druku

Udostępnij

Za tydzień, 17 marca o godz. 19.00,  Mazowiecki Instytut Kultury i Fundacja Artystyczna PERFORM zapraszają do MIK (ul. Elektoralna 12) na pokaz spektaklu (Nie)poważnie kobiece według koncepcji Pauliny Święcańskiej oraz performansu site-specific Today, stworzonego przez Paulinę Święcańską i Ksenię Oprię.

 

(Nie)poważnie kobiece

Kobiety są samolubne, niecierpliwe, samowystarczalne. Popełniają błędy, tracą kontrolę i często są nie do zniesienia. Poszukują bliższych relacji i od nich uciekają. Odnajdują i tracą własne „ja”. Są nieskończonością. Nie mają żadnych granic.

 

Koncepcja: Paulina Święcańska

Kreacja postaci: Ksenia Opria, Magdalena Brzozowska, Nadia Szypilow, Maria Kapała, Paulina Święcańska

Muzyk: Piotr Dąbrowski

Produkcja: Fundacja Artystyczna PERFORM

 

Today

Bycie częścią powstającej i znikającej struktury, chaosu, świata, kreowanego i umierającego na oczach widza. Warunkiem zrodzenia tańczącej gwiazdy jest nie wypierać się wewnętrznego chaosu i nauczyć się żyć w świecie pozbawionym ustalonych reguł.

 

Koncepcja i reżyseria: Paulina Święcańska i Ksenia Opria

Kreacja: Katarzyna Pawlak, Aleksandra Golec, Paulina Tomaszewska, Agnieszka Sikorska, Karol Kaszyc, Anna Kowalska, Magdalena Knefel, Renata Stradowska, Nadia Szypilow, Muge Olacak, Yuliya Dziczkovska

Muzyk: Sabah Al Ani

Produkcja: Fundacja Artystyczna PERFORM

 

Bilety: 15 zł

Bilety dostępne przez, www.eBilet.pl, w siedzibie MIK (pn.-pt. w godz. 11.00-19.00) oraz poprzez aplikację mobilną GOING, a także www.ewejsciowki.pl 
Informacje: 22 586 42 59, 783 708 380.

Koordynator: Magdalena Chabros (MIK), tel. 22 586 42 04

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close