Dlaczego czujesz napięcia? Jaką historię opowiada Twoje ciało? Co komunikuje Twoje ciało kiedy boli? Co mówi? O co prosi? Na co chce wrócić Twoją uwagę? Poznaj te wszystkie tajemnice skrywane od wielu lat w komórkach Twojego ciała dzięki tańcu intuicyjnemu.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Taniec intuicyjny pozwala zauważyć, uświadomić, zaakceptować, przepracować i uwolnić wszystko to co ukryte a co potrzebuje zostać uwolnione. W naszym kodzie DNA, w komórkach ciała przechowujemy doświadczenia życiowe, które przejawiają się za pomocą napięć oraz bólu, nawet przez wiele lat.

Taniec intuicyjny to przestrzeń, w której człowiek i taniec spotykają się i rozmawiają, a reszta dzieje się już sama. To proces, w którym ruch intuicyjny zbliża do tego co ukryte jest w mięśniach, stawach, w poczuciu własnego ciała. To rozmowa, w której ciało cały czas komunikuje, rozmawia i przekazuje cenne wskazówki o tym co dzieje się w myślach, emocjach, psychice, relacjach i doświadczeniach.

Natalia Madejczyk zajmuje się ruchem i tańcem od 28 lat zawodowo. Jej doświadczenia dotyczą wielu aspektów życia tanecznego, połączone z Naturalnymi Metodami Powrotu do Zdrowia za pośrednictwem Medycyny Chińskiej, Ziołolecznictwa, Totalnej Biologii, Terapii Ruchem i Tańcem.

Otwarte warsztaty terapii ruchem dla dorosłych, młodzieży, tancerzy i sportowców.

Termin: 14.11.2021, 28.11.2021, 12.12.2021, godz. 17:00 – 18:30
Miejsce: AOIA, Zachodnia 54/56, 90-403 Łódź
Koszt: jednostkowo 25 zł, 50 zł karnet (3 spotkania listopad/ grudzień).

Więcej informacji: Taniec intuicyjny (aoia.pl)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close