W dniach 11-13 lutego, w ramach Laboratorium Praktyk Ruchowych, odbędzie się inkluzywny warsztat dla osób sprawnych i z niepełnosprawnością z tancerzem, performerem i choreografem poruszającym się na wózku Tatianą Cholewą.

Wersja do druku

Pobierz PDF

Udostępnij

Warsztat będzie składał się z dwóch części:

Głębia tańca ciał różnorodnych
Wzmocnienie świadomości dotyczącej różnorodności ciał i ruchu w oparciu o ruch autentyczny (naturalny). Pobudzenie wyobraźni o sobie, jak również o możliwościach naszego ciała, co otworzy drogę do akceptacji i rozwoju własnych możliwości.

Impuls dla ciała – wolność dla umysłu
Warsztat z kontakt improwizacji. Zniesienie ograniczeń i obaw w kontakcie z ciałem różnym (nienormatywnym, innym). Przestrzeń na odkrywanie możliwości naszego ciała poprzez kontakt z ciałami innych tancerek i tancerzy z nieidealnymi ciałami poprzez poznawanie ich poprzez taniec.

W piątek odbędzie się wprowadzenie do obu części.

Harmonogram
11-13 lutego

Piątek: 18.00-20.00
Sobota: 11.00-14.00, 15.00-18.00
Niedziela: 11.00-14.00, 15.00-17.00

Koszt:
430 zł/93 euro do 31 stycznia
480 zł/104 euro od 1 lutego

Zapisy i informacje: labpraktykruchowych@gmail.com

Warsztat odbędzie się pod warunkiem, że zbierze się grupa.

Udział w warsztacie wyłącznie po okazaniu aktualnego certyfikatu covidowego lub negatywnego testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

Warsztat jest częścią cyklu Laboratorium Praktyk Ruchowych. Więcej o inicjatywie i pozostałych warsztatach: https://fb.me/e/dxoVB6d2t

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close