Gdańsk: Andrzej Woźniak „Gra w kości” – warsztaty improwizacji kontaktowej

Zdjęcie: Gdańsk: Andrzej Woźniak „Gra w kości” – warsztaty improwizacji kontaktowej

Think Tank Choreograficzny

Wersja do druku

Udostępnij

Andrzej Woźniak zaprasza na warsztat improwizacji kontaktowej Gra w kości. Zajęcia są przeznaczone dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

Koszt: 120 zł.

Zgłoszenia / pytania: dotykac.tanczyc@gmail.com

O warsztacie:

Wyobraź sobie, że twój taniec jest grą w kości, w której zawsze wygrywasz. Jakkolwiek byś nimi nie rzucił, którego kierunku byś nie wybrał, los będzie zawsze po twojej stronie. Kości są podstawą ruchu, uwielbiają się przemieszczać. Są bardzo silne, sprężyste, mają kolor i idealnie nadają się na metafory, to 206 elementów układanki. W planie warsztatu znajdzie się praca z dotykiem inspirowana BMC®, praca ze słowami oraz dużo improwizacji i improwizacji kontaktowej.

Andrzej Woźniak uczy improwizacji kontaktowej od 5 lat. Rozwija swoją pracę, prowadząc treningi i warsztaty w Warszawie. Niezmiennie inspirują go sztuki walki, muzyka, literatura i poznawane po drodze osoby.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close