Warszawa: Ramona Nagabczyńska „More” (fragmenty) – otwarta próba

Zdjęcie: Warszawa: Ramona Nagabczyńska „More” (fragmenty) – otwarta próba

Fot. Jakub de Barbaro.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach tegorocznej edycji programu Performing Europe, Fundacja Ciało/Umysł oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zapraszają na otwartą próbę spektaklu More Ramony Nagabczyńskiej. Wydarzenie będzie jednocześnie wstępem do wystawy Inne tańce kuratorowanej przez Agnieszkę Sosnowską. Dalsza praca and spektaklem wiąże się z potrzebą ewoluowania spektaklu oraz jego adaptacji uwzględniającej udział nowej performerki – Anny Steller. Choreografka Ramona Nagabczyńska korzysta tu z realnych i wymyślonych historii dotyczących praktyk cielesnych mających na celu usunięcie bariery między sobą a obcym, aby zaproponować choreograficzny transhumanizm dążący do rozsadzenia indywidualizmu.

Po pokazie organizatorzy zapraszają na rozmowę z twórcami i zaproszonym gościem.

choreografia: Ramona Nagabczyńska
wykonanie: Magda Jędra i Anna Steller
konsultacje dramaturgiczne: Karolina Kraczkowska
muzyka: Sasha Zakrevska (Poly Chain), Franz Schubert, Umberto
światła: Jan Cybis
produkcja: Fundacja Ciało/Umysł przy wsparciu programu Performing Europe
partner: networkapap – advancing performing arts project.

premiera: 30 września 2017, Teatr Studio w Warszawie w ramach Festiwalu Ciało/Umysł

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa” oraz przez m. st. Warszawa i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Budynek Laboratorium, Sala im. Wojciecha Krukowskiego, ul. Jazdów 2.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close