Warszawa: Warsztat „Odczytać ruch. Analiza i obserwacja ruchu (Laban, Bartenieff)” – prowadzenie Agnieszka Sokołowska

Zdjęcie: Warszawa: Warsztat „Odczytać ruch. Analiza i obserwacja ruchu (Laban, Bartenieff)” – prowadzenie Agnieszka Sokołowska

Wersja do druku

Udostępnij

Agnieszka Sokołowska zaprasza osoby zajmujące się pracą poprzez ciało i tych, którzy są po prostu zainteresowani znaczeniem ruchu. Podczas warsztatu skupimy się na poznaniu w słowie i poprzez ruch głównych elementów w systemie Analizy Ruchu oraz fundamentalnych t ematów ruchowych, które można odnaleźć w życiu. Rozumienie ruchu daje szansę na pogłębienie empatycznego kontaktu, poszerza perspektywę o działanie i ucieleśnianie. Odszyfrowanie znaczeń ruchu może być bardzo inspirującym i przywracającym energię sposobem, żeby zrozumieć różne aspekty samego siebie i poznać jakość swojego ruchu.

Cele warsztatu:
– Poznanie i doświadczenie podstawowych elementów Analizy Ruchu:
– Wysiłek (Effort), Przestrzeń (Space) i Kształt (Shape),
– Poznanie Tematów ruchowych dotyczących fundamentalnych wzorców w życiu
– Poszerzenie wglądu przez własne doświadczenie w uniwersalne
– komponenty ludzkiego ruchu, ćwiczenie obserwacji ruchu w różnych sytuacjach,
– Doświadczenie Bartenieff Fundamentals Principles, które dotyczą świadomości, intencji i logiki ruchu,
– Poszerzenie rozumienia własnych preferencji, obecnych mocnych stron, strategii i optymistycznej potencjalności ruchu,

Koszt udziału w warsztacie (sobota 10-17, niedziela 10-16) wynosi 300 pln przy wpłacie zaliczki (100pln) do 30września. W przypadku wpłaty po 30września koszt udziału w warsztacie wynosi 340 pln.

Więcej informacji na: http://www.terapiatancem-iba.pl/?page_id=771 lub u prowadzącej warsztat Agnieszka Sokołowska, Tel. 604 537 533, email: agnieszka@terapiatancem-iba.pl

Więcej o prowadzącej: http://www.terapiatancem-iba.pl/?page_id=25

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

WARSZAWA

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close