Warsztaty

Warszawa: Zajęcia otwarte dla dzieci w wieku 3-7 lat. Prowadzenie: Iza Szostak

Zdjęcie: Warszawa: Zajęcia otwarte dla dzieci w wieku 3-7 lat. Prowadzenie: Iza Szostak

Wersja do druku

Udostępnij

 Iza Szostak zaprasza na bezpłatne ZAJĘCIA OTWARTE dla dzieci w wieku 3-7 lat.
Inicjatywa spowodowana BRAKIEM zajęć dodatkowych w przedszkolach.

Organizatorzy zapraszają rodziców i dzieci
1 GRUPA 12:00
2 GRUPA 13:00
3 GRUPA 14:00

W programie dużo zaskakujących atrakcji tanecznych:
– wspólne oglądanie spektakli
– nagrywanie muzyczno-tanecznego teledysku
– zdjęcia w kostiumach różnych bohaterów/postaci
– udział w zajęciach tańca, zabawach ruchowych
– poczęstunek

Obserwując otwarte zajęcia tańca rodzice będą mieli okazje poznać jak będzie wyglądał charakter dydaktyczny pracy z dziećmi i dowiedzieć się jak będą przebiegały warsztaty.

W trakcie spotkania będzie również możliwość uzyskania bezpośrednich informacji dotyczących naszego działania.
Tego dnia będzie też można ZAPISAĆ SIĘ na zajęcia i ZAKUPIĆ KARNETY.

Więcej info: iza@cialoniebieskie.com

Prowadząca: IZA SZOSTAK


Warsztaty tańca dla dzieci (30-45 min)
:

Podczas warsztatów dzieci mają możliwość rozwinąć poczucie rytmu, koordynację ruchową, muzykalność i kreatywność. Udział w zajęciach kształtuje wrażliwość na estetykę, świadomość ciała, wyrabia równowagę oraz nawyk prawidłowej postawy. W trakcie zajęć dzieci mają możliwość rozwinąć naturalną potrzebę ruchu i ekspresji. Uczą się dostosowanych do ich możliwości choreografii. Dzięki warsztatom poznają podstawowe elementy baletu oraz uczestniczą w zabawach tanecznych, które mają na celu rozbudzić ich wyobraźnię, poczucie własnej wartości, nauczyć współodpowiedzialności, tolerancji, poczucia więzi w grupie oraz dyscypliny.

CO OFERUJEMY DLA RODZICÓW?

Dla rodziców:

Podczas gdy dzieci uczestniczą w warsztatach rodzice mogą pracować przy komputerze/ tablecie korzystając z wygodnie zaprojektowanej kameralnej przestrzeni. Do dyspozycji również WIFI, kanapę, krzesła i blat. Poczęstunek: kawa, herbata, snacki, owoce i świeże wyciskane soki.

Ceny: karnet na 6 wejść – 160 zł

Zajęcia trwają: 30-40 min

Rozkład zajęć do wyboru:*

Poniedziałek, czwartek:

Grupa młodsza (3-5 lata) 16:30 Grupa starsza ( 5-7 lat) 17:00

Sobota:

Grupa młodsza (3-5 lata) 11:30 Grupa starsza ( 5-7 lat) 12:00

(*) możliwe drobne zmiany

powiązane

Ludzie

Iza Szostak

Iza Szostak

    Iza Szostak zaprasza na bezpłatne ZAJĘCIA OTWARTE dla dzieci w wieku 3-7 lat. Inicjatywa spowodowana BRAKIEM zajęć dodatkowych w przedszkolach. Organizatorzy zapraszają rodziców i dzieci 1 GRUPA 12:00 2 GRUPA 13:00 3 GRUPA 14:00 W programie dużo zaskakujących atrakcji tanecznych: – wspólne oglądanie spektakli – nagrywanie muzyczno-tanecznego teledysku – zdjęcia w kostiumach różnych bohaterów/postaci – udział w zajęciach tańca, zabawach ruchowych – poczęstunek Obserwując otwarte zajęcia tańca rodzice będą mieli okazje poznać jak będzie wyglądał charakter dydaktyczny pracy z dziećmi i dowiedzieć się jak będą przebiegały warsztaty. W trakcie spotkania będzie również możliwość uzyskania bezpośrednich informacji dotyczących naszego działania. Tego dnia będzie też można ZAPISAĆ SIĘ na zajęcia i ZAKUPIĆ KARNETY. Więcej info: iza@cialoniebieskie.com Prowadząca: IZA SZOSTAK Warsztaty tańca dla dzieci (30-45 min): Podczas warsztatów dzieci mają możliwość rozwinąć poczucie rytmu, koordynację ruchową, muzykalność i kreatywność. Udział w zajęciach kształtuje wrażliwość na estetykę, świadomość ciała, wyrabia równowagę oraz nawyk prawidłowej postawy. W trakcie zajęć dzieci mają możliwość rozwinąć naturalną potrzebę ruchu i ekspresji. Uczą się dostosowanych do ich możliwości choreografii. Dzięki warsztatom poznają podstawowe elementy baletu oraz uczestniczą w zabawach tanecznych, które mają na celu rozbudzić ich wyobraźnię, poczucie własnej wartości, nauczyć współodpowiedzialności, tolerancji, poczucia więzi w grupie oraz dyscypliny. CO OFERUJEMY DLA RODZICÓW? Dla rodziców:   Podczas gdy dzieci uczestniczą w warsztatach rodzice mogą pracować przy komputerze/ tablecie korzystając z wygodnie zaprojektowanej kameralnej przestrzeni. Do dyspozycji również WIFI, kanapę, krzesła i blat. Poczęstunek: kawa, herbata, snacki, owoce i świeże wyciskane soki. Ceny: karnet na 6 wejść – 160 zł Zajęcia trwają: 30-40 min Rozkład zajęć do wyboru:* Poniedziałek, czwartek: Grupa młodsza (3-5 lata) 16:30 Grupa starsza ( 5-7 lat) 17:00 Sobota: Grupa młodsza (3-5 lata) 11:30 Grupa starsza ( 5-7 lat) 12:00 (*) możliwe drobne zmiany  

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close