ENG
A A A
 luty 2019 
Warszawa:  We wtorek Gala Baletowa Akademii Baletu Masterclass

Warszawa: We wtorek Gala Baletowa Akademii Baletu Masterclass

8 czerwca 2018

Akademia Baletu Masterclass Izabeli Milewskiej zaprasza miłośników tańca w każdym wieku we wtorek 12 czerwca o godz. 19.00 do Domu Kultury Kadr (ul. Gintrowskiego 12) na Galę Baletową z udziałem uczennic i zaproszonych gości. Tancerze zaprezentują się w wariacjach klasycznych i choreografiach współczesnych. Wieczór uświetnią gwiazdy Polskiego Baletu Narodowego: Yuka Ebihara i Kristóf Szabó oraz Adam Kozal do niedawna czołowy solista PBN, pedagog Akademii Baletu Masterclass.

 

Gala Baletowa jest zwieńczeniem całorocznej pracy uczniów Akademii Baletu Masterclass. W wariacjach klasycznych zaprezentują się: Ariadna Herzig, Stefania Kovessi, Agata Szcześniak, Monika Giemeła, Małgorzata Cwalina, Charlotte Gerulewicz, Zuzia Dłużniewska, Dena Rea Angevin i Marysia Czechowicz. W wykonaniu uczennic Akademii widzowie zobaczą również choreografię współczesną przygotowaną przez Bartosza Zyśka.

 

Akademia Baletu Masterclass, mieszcząca się na warszawskim Powiślu, powstała z inicjatywy Izabeli Milewskiej – pierwszej solistki Polskiego Baletu Narodowego. Od 2016 roku prowadzone są zajęcia z techniki tańca klasycznego, barre au sol i tańca współczesnego na różnych poziomach, dla amatorów i profesjonalistów. Dzięki autorskim zajęciom każdy może spróbować swoich sił w repertuarze klasycznym.

 

Bilety dostępne są w cenie 30 zł dostępne w siedzibie szkoły w godzinach otwarcia (ul. Smulikowskiego 4a, V piętro).

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/AkademiaBaletuMasterclass/

www.balet-masterclass.pl

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia