ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Wrocław/X Brave Festival: Melanie Lomoff – warsztaty choreografii dla profesjonalistów

17 czerwca 2014

Warsztaty

Organizatorzy X edycji Brave Festival zapraszają do Wrocławia (Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła, ul. Purkyniego 1) w dniach 13-16 lipca 2014 roku na warsztaty choreografii dla profesjonalistów ze zdobywczynią Grand Prix w Paryskim Międzynarodowym Konkursie Tańca, Melanie Lomoff. Przez trzy dni artystka będzie udzielała lekcji w sesjach po 4 godziny dziennie, a łączny koszt jej trzydniowych warsztatów to 250 zł. Zapisy trwają do 23 czerwca 2014. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: warsztaty.melanie@bravefestival.pl

 

Melanie Lomoff jest tancerką baletu klasycznego i uznaną choreografką tańca współczesnego. Ukończyła Conservatoire National Supérieur de Danse w Paryżu. W 2000 roku zdobyła Grand Prix w Paryskim Międzynarodowym Konkursie Tańca, odpowiednik filmowych Oskarów. Występowała w renomowanych spektaklach, m.in. Paradis, La Mitrailleuse en Etat de Grace, Babel Heureuse. Od dwóch lat pracuje jako samodzielny choreograf. „Wykształciła swój własny i niespotykany język. Zabiegają o nią najwięksi choreografowie, jak Iván Pérez czy Jiří Kylián. Jeśli ktokolwiek ma szansę zastąpić Pinę Bausch – będzie to właśnie Melanie” mówi Grzegorz Bral, dyrektor artystyczny Brave Festival. Choreografka wystąpi w ramach Brave Festival już 12 lipca. Publiczności zaprezentuje swój premierowy spektakl Trzy studia ciała, inspirowany tryptykiem malarskim Francisa Bacona.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia