ENG
A A A
 maj 2019 
Monachium/ Joint Adventures: Nabór prezentacji artystycznych Tanzwerkstatt Europa (1-11 sierpnia 2018)

Monachium/ Joint Adventures: Nabór prezentacji artystycznych Tanzwerkstatt Europa (1-11 sierpnia 2018)

13 czerwca 2018

Nabór prac performatywnych

W ramach tegorocznej edycji warsztatów tanecznych Tanzwerkstatt Europa, które odbędą się w Monachium w dniach 1-11 sierpnia 2018, Joint Adventures ogłasza nabór prezentacji artystycznych przeznaczony dla osób uczestniczących w warsztatach. Cykl prezentacji będzie okazją do pokazania nowego materiału przed monachijską publicznością oraz  artystami i uczestnikami warsztatów.

 

Nabór ograniczony jest do osób biorących udział w jednym z warsztatów lub laboratoriów organizowanych w ramach Tanzwerkstatt Europa. Zgłaszane propozycje nie powinny przekraczać 10 minut. Organizatorzy zapewniają studio na potrzeby prób. Zgłoszenia należy przesyłać e-mailem na adres l.schubert@jointadventures.net wraz z krótkim biogramem, DVD lub linkiem do wideo prezentującego zgłaszaną pracę oraz riderem technicznym. Spośród nadesłanych propozycji Joint Adventures wybierze najciekawsze, które zostaną zaprezentowane podczas Tanzwerkstatt Europa w ramach serii prezentacji „Open Stage” 6 sierpnia 2018 (20.30, Muffathalle, Monachium).

 

Program warsztatów:

Tanzwerkstatt Europa jest imprezą cykliczną – co roku młodzi tancerze/rki oraz choreografowie/ki z całego świata spotykają się w Monachium, gdzie doskonalą swoje umiejętności oraz prezentują swoje works-in-progress. Dziesięciodniowe warsztaty technik tańca współczesnego prowadzone są przez światowej sławy pedagogów i pedagożki. Podczas trwających pięć dni laboratoriów prowadzący dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz poradami w zakresie procesu artystycznego. Częścią programu są również warsztaty relaksujące ciało (joga, metoda  Feldenkraisa, tai-chi dao-yin).

 

Organizatorzy zapewniają:

- nieodpłatny udział w warsztatach Tanzwerkstatt Europa
- dostęp do studia tanecznego dla potrzeb prób
- diety przez okres do pięciu dni
- karnet festiwalowy uprawniający do udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach Tanzwerkstatt Europa
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Monachium
- pomoc w składaniu wniosków grantowych/badawczych, etc. (granty podróżne, wnioski wizowe itd.)

 

Strona internetowa organizatora:

www.jointadventures.net

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia