Wersja do druku

Udostępnij

Katarzyna Żeglicka, znana Naszym Czytelnikom artystka z niepełnosprawnością, dziś o godz. 13.00 poprowadzi piętnastominutową lekcję z propozycjami ćwiczeń, które każdy może wykonać w domu, w warunkach izolacji. Film z krótkim warsztatem powstał w ramach działań Europe Beyond Access wspierających rolę artystów z niepełnosprawnościami w działaniach instytucji kultury. Artystka brała udział m.in. w laboratoriach odbywających się w ramach projektu Teatr–Taniec–Niepełnosprawność, wspólnym przedsięwzięciu Instytutu Muzyki i Tańca, Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego oraz British Council, a także w międzynarodowych laboratoriach w Maastricht i Malmö.

 

Film będzie prezentowany na stronie Facebook Europe Beyond Access: https://www.facebook.com/europebeyondaccess/videos/2159589567519717/

Zachęcamy do udziału!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close