Wersja do druku

Udostępnij

W ramach 40. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca we współpracy ze STUDIO teatrgalerią zapraszają do oglądania spektaklu kolektywu Living Space Theatre Black is the Colour w choreografii Quana Bui Ngoca, w wykonaniu Sylwii Hefczyńskiej-Lewandowskiej, Natalii Dinges, Danieli Komędery-Miśkiewicz i Dominiki Wiak. Spektakl będzie dostępny do 31 stycznia na platformie VOD STUDIO: https://www.vod.teatrstudio.pl/wideo/74.

 

W grudniu 2020 roku, także w ramach 40. Sceny Tańca Studio prezentowane były także inne spektakle – więcej przeczytacie tutaj.

 

O Black is the Colour:

 

Gdyby jutra nie było.

To jest moja podróż.

Nic nas nie powstrzyma.

 

Choreografia: Quan Bui Ngoc

Muzyka: Peter Łyczkowski

Wykonanie: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Natalia Dinges, Daniela Komędera-Miśkiewicz, Dominika Wiak

Konsultacje scenograficzne: Piotr Tetlak

Reżyseria oświetlenia: Paweł Murlik

Asystent reżysera oświetlenia: Radosław Lis

Realizatorzy nagrania: Kamil Małecki, Mateusz Znaniecki, Piotr Januszkiewicz

Reżyseria dźwięku: Simsey Arkadiusz Zyber

Realizacja dźwięku: Łukasz Adamczyk

Realizacja świateł: Michał Hyra

Premiera: 23 listopada 2018 roku, Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków

Czas trwania: 60 min

 

Spektakl zrealizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Zamówienia choreograficzne 2018, a także dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa oraz Krakowskiego Centrum Choreograficznego w ramach programu rezydencyjnego podczas BalletOFFFestival w Nowohuckim Centrum Kultury.

 

Podziękowania dla Teatru Tańca i Ruchu Rozbark oraz Bytomskiego Centrum Kultury za udzieloną pomoc podczas realizacji nagrania.

 

 

 40 STS logotypy (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close