Miło nam poinformować, że dr hab. Aleksandra Dziurosz, prof. ucz., została powołana, w uzgodnieniu z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, na stanowisko zastępcy dyrektora Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca. Pełnienie funkcji rozpocznie 1 października 2023 roku.

Wersja do druku

Udostępnij

Tancerka, choreografka, nauczycielka tańca współczesnego, choreografii, ruchu scenicznego i improwizacji. Doktor habilitowana sztuki w zakresie tańca, profesor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, dyplomowana managerka kultury, pomysłodawczyni i dyrektorka Warszawskiego Teatru Tańca, dyrektorka Warsaw Dance Days, Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego.

Choreografka spektakli tanecznych oraz twórczyni ruchu scenicznego w spektaklach teatralnych i operowych. Członkini jury ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów choreograficznych i tanecznych. W latach 2018–2022 pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. tańca w Narodowym Instytucie Muzyki i Tańca.

Serdecznie witamy Panią Dyrektor w zespole, życzymy licznych sukcesów i satysfakcji z nowych wyzwań.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close