Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że na kanale „ARTE po polsku” do 20 sierpnia do końca dnia 2018 roku dostępny jest film, będący zapisem choreografii Angelina Preljocaja Fresque. Spektakl stanowi niezwykłą opowieść ukazująca „nadprzyrodzoną” moc sztuki wizualnej. Inspiracją dla baletu była baśń ze starożytnych Chin.

 

Film jest dostępny pod linkiem:

https://www.arte.tv/pl/videos/076610-000-A/fresk/

 

Więcej o spektaklu

 

Więcej o Angelinie Preljocaju

 

 ***

 

„ARTE po polsku” to część projektu ARTE EUROPE (współfinansowanego ze środków unijnych) mającego na celu dotarcie do jak najszerszej grupy osób poprzez udostępnianie programów w różnych językach. Programy ARTE dostępne są w Internecie bezpłatnie –  funkcjonują już wersje: francuska, niemiecka, angielska, hiszpańska, a od listopada 2016 również polska.

 

„ARTE po polsku” oferuje bezpłatnie najciekawsze programy z ramówki ARTE TV, poświęcone bardzo różnorodnym tematom, jak społeczeństwo, kultura i sztuka, filmy popularno-naukowe, podróżnicze, etc. Są to dokumenty, reportaże i magazyny. Ofertę uzupełniają relacje z koncertów (muzyka klasyczna i współczesna).

 http://www.arte.tv/pl

 

Więcej informacji i nowości:

http://facebook.com/ARTEpopolsku

https://twitter.com/ARTEpl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close