Wersja do druku

Udostępnij

Laboratorium łączy trening performatywny, wykłady, pokazy i dyskusje z ekspertami z takich dziedzin jak choreografia/taniec, architektura, botanika, i inne. Do udziału zaproszeniu są tancerze/choreografowie oraz zainteresowani przedstawiciele innych dziedzin sztuki.Językiem laboratorium będzie angielski. Laboratorium skoncentrowane na transdyscyplinarnych działaniach i poszukiwaniach,dialogu tańca z innymi dziedzinami, odbywa się od kilku lat, za każdym razem podejmując inny temat.

LAND.body.scape_corpography skoncentrowane będzie na wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeniach ciała, badaniu żywego środowiskapoprzez ciało. Koszt udziału w laboratorium: 500 euro (w tym dwa posiłki dziennie), istnieje możliwość nieodpłatnego rozbicia namiotu na terenie.

Więcej informacji oraz formularze aplikacyjne pod adresem: http://www.tanzatelierwien.at/en/international-choreolab-austria-modul4/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close