Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 21-28 września 2012 w austriackim Grazu odbędzie się intensywny obóz-maraton koncentrujący się wokół tematu strategii w polityce i politycznych strategii w sztuce.Świat zmienia się tak szybko, że mie jestesmy w stanie dotrzymać mu kroku.

Rozkwit populistycznych praw, spustoszenia finansowe, fundamentalne zniszczenie strukr edukacyjnych i kulturalnych, powstania demokratyczne, islamski fundamentalizm, groźba technicznych i ekologicznych katastrof – gdzie zacząć, gdzie zakończyć?


Truth is concrete (Prawda jest konkretna) to całodobowy, 7-dniowy obóz-maraton: ok. 150 artystów, wykłady aktywistów i teoretyków, występy, produkcja, dyskusje i gromadzenie artystycznych strategii w polityce i politycznych strategii w sztuce.

Program grantowy pokrywa koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia, zapraszając do udziału 100 studentów, artystów, aktywistów i teoretyków z całego świata, zainteresowanych tematyką stratgii w polityce.O


stateczny termin zgłoszeń upływa 15 maja 2012: steirischer herbst festival, c/o grant programme, Sackstraße 17, 8010 Graz / Austria; Fax +43 316 823 007 77, truthisconcrete@steirischerherbst.at

Szczegółówe informacje w zakładce PRACA.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close