Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat w Austrii (Leitrig bei Leibnitz) adresowany jest do aktorów, tancerzy, aktorów teatru fizycznego, artystów cyrku, choreografów oraz reżyserów – praktyków z zawodowym doświadczeniem scenicznym pracujących w różnych dziedzinach sztuk performatywnych, zainteresowanych międzynarodową wymianą i współpracą.

Program: intensywny trening praktyczny, wykłady, dyskusje prowadzone przez rosyjskiego reżysera i pedagoga Siergieja Ostrenko oraz konferencja z udziałem międzynarodowych ekspertów. Program warsztatów oparty jest o autorską metodę trening aktorskiego Siergieja Ostrenki.

Uczestnicy warsztatu będą też mieli możliwość wzięcia w międzynarodowym projekcie realizowanym w rosyjskim teatrze repertuarowym, w którym wezmą udział rosyjscy aktorzy i wykonawcy z całego świata.

Językiem warsztatów jest angielski.

Koszt uczestnictwa w warsztacie: 750,00 euro (jeśli opłata zostanie dokonana przed 20 września) lub 850 euro (w wypadku gdy opłata zostanie dokonana po 20 września).
Możliwe jest uzyskanie stypendium w wysokości 300,00 euro na pokrycie części kosztów uczestnictwa.
IUGTE oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz organizacji posiłków w czasie trwania warsztatu.

Rejestracja: kandydaci powinni przesłać CV i list motywacyjny na adres: physiktheater[at]gmail[dot]com

więcej informacji oraz biogram prowadzącego na stronie: www.iugte.com/projects/physicaltheatre

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close