Wersja do druku

Udostępnij

W najbliższą sobotę 25 kwietnia SKN Pracownia Nauk o Tańcu AWF Poznań zaprasza na wirtualny Dzień Otwarty na kierunku Taniec w kulturze fizycznej. Wydarzenie odbędzie się na Facebooku w godz. 11.00-17.00. W programie znalazły się konferencje online ze studentami i wykładowcami, czat dostępny przez cały czas trwania wydarzenia i projekcje filmów z prywatnych zbiorów absolwentów.

 

Link do wydarzenia: tutaj   

 

Dzień Otwarty organizowany jest w związku z rozpoczynającą się niedługo rekrutacją na studia I stopnia na kierunku Taniec w kulturze fizycznej w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. W ofercie studiów są dwie specjalności: tancerz nauczyciel oraz tancerz choreoterapeuta. Dodatkowo studenci kierunku mogą rozwijać się w Kompanii Tańca AWF Poznań oraz Studenckim Kole Naukowym – Pracowni Nauk o Tańcu AWF Poznań. 

 

Taneczny przegląd kwalifikacyjny planowany jest 14 lipca 2020 roku, w godz. 12.00-17.00. Jak w praktyce wygląda przegląd kwalifikacyjny, można zobaczyć: tutaj   

 

Informacje dotyczące kierunku znajdują się na stronie  www.awf.poznan.pl, a także w wydarzeniu na FB, gdzie aktualizowane są na bieżąco. 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close